ANASAYFA HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? HİZMETLER SERTİFİKALAR REFERANSLAR BAŞARI HİKAYELERİ BLOG İLETİŞİM

Ücretsiz Analiz İste

Cornea
BLOG

MARKA SADAKATİ

Haziran 22 2018
Marka sadakati ise sadece tüketicinin aynı markanın ürünlerini sürekli kullanması dışında markaya karşı duygusal bir bağ hissetmesidir

Dijital Pazarlamaya Geçiş

Haziran 01 2018
Pazarlama; 'insanlara ne istediklerini sorsaydım, daha hızlı giden bir at üretirdim' diyen Henry Ford'un da inandığı ürün odaklı pazarlama anlayısından tüketiciyi merkezine alan pazarlama anlayısına zaman içerisinde evrilerek gelişmiştir. Geçmiş yıllarda pazarlamacılar tüketicinin ne istediğine önem vermeyerek ürünün kendini sattırabileceğine inanıyorlardı ve bu stratejiyi uyguluyorlardı. Fakat bu durum zaman içinde farklı bir boyut kazanmıştır.

E-ticaret siteleri için önemli olan KPI’lar?

Eylül 28 2016
Websitesi üzerinden satış yapan tüm e-ticaret sitelerinin dikkat etmesi gereken bazı KPI’lar vardır. E-ticaret siteleri için önemli olan KPI'ları sizler için detaylandırıyor olacağız.

Müşteri Sadakatini Artırmanın Yolları

Eylül 23 2016
Müşteri memnuniyetin, markaların pazarlama stratejileri için giderek önem kazandığı aşikar. Markaların uzun vadede marka değeri oluşturması, dolayısıyla satışlarının artması büyük çoğunlukla müşteri sadakatinden geçmektedir.

UX nedir, Ne İşe Yarar?

Kasım 25 2016
UX tasarımı; Kullanıcıların alışkanlıkları, istekleri ve öğrendikleri doğrultusunda uygulamada kullanım kolaylığı sağlayan bir harita görevi görüyor. Sürdürülebilir memnuniyet ve uzun süreli değer algısı yaratmak için de önemi büyük.

Etkili bir ürün detay sayfası ile dönüşümlerinizi artırın...

Nisan 21 2016
E-ticaret sitelerinin en önemli CPI’larının başında Converion rate’ler geliyor. Conversion rate’leri artırmanın en önemli etkenlerinden biri ise ürün detay sayfalarından geçiyor. Peki etkili bir ürün detay sayfası nasıl olmalı? İşte cevabı...

Google Tag Manager Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mart 18 2016
Google Tag manager nedir? Nasıl kullanılır, Google Tag Manager kurulumu nasıl yapılır? Detaylarıyla bu yazımızda bulabilirsiniz.

İnternet satışlarında sepeti terketme oranlarını düşürmenin yolları nelerdir?

Şubat 07 2016
E-ticaret sitelerinde satışları artırmanın en önemli maddelerinden biri de sepet terk edilme oranlarının aşağıya çekilmesi. Alışveriş sepet terk edilmelerini önlemek için neler yapılabilir detayları yazımızda bulabilirsiniz.