ANASAYFA HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? HİZMETLER SERTİFİKALAR REFERANSLAR BAŞARI HİKAYELERİ BLOG İLETİŞİM

Ücretsiz Analiz İste

Cornea
BLOG

İnstagram Story Reklamları

Haziran 11 2018
İnstagram; geçmiş yıllarda biriktirilen fotoğraf albümlerinin dijitalleşmiş boyutudur.

Instagram 15 saniyelik video reklamlarını 60 saniyeye çıkardı.

Şubat 07 2016
Instagram 15 saniyelik video reklam süresini 60 saniyeye çıkardı. Tüm detaylar bu yazımızda...

FACEBOOK REKLAM YÖNETİM ARAÇLARI

Aralık 23 2015
Facebook reklam yönetim araçları neler? 3rd party tool'lardan Türkiye'de en çok kullanılanlar hangileri? Bunların sağladığı imkanlar neler? Fiyatlandırmaları nasıl? cevaplar bu yazımızda...

YOUTUBE REKLAM MODELLERİ

Aralık 10 2015
Youtube 2015 ilk ve ikinci çeyreğinde ziyaretçi sayısı aylık 15 milyara ulaşmış görünüyor. Rakamlar Youtube’un önemini gözler önüne sererken reklamverenleri de Youtube reklamlarını araştırmaya itiyor. Youtube’un reklam modellerini merak edenler, cevabı bu yazımızda.

Tüketicilerin Banner Tıklama Alışkanlıkları

Kasım 23 2015
Google görüntülü reklamlarda kullanılan bannerların tıklanmasında tüketici alışkanlıkları ne? Fiyat yer alması, logonun yeri veya bannerda kullanılan ürün sayısının tıklanmaya etkisi nasıl olur? Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede yapılan araştırmayı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yandex Reklamları - Yandex'te Reklam Verme

Kasım 17 2015
Yandex’in Fenerbahçe işbirliği sonrasında kullanıcı sayısının gün geçtikçe artması, reklamverenleri de yandex’e yönlendirmeye devam ediyor. Yandex’e reklam vermek isteyenler bunu nasıl yapacaklar? Yandex’te nasıl reklam verilir, reklam verme kuralları nelerdir? Nelere dikkat edilmeli? Daha birçok soruyu sizler için yanıtladık.

LINKEDIN'DE REKLAM VERME

Kasım 12 2015
Dünya’nın en büyük profesyonel iş ağı olan Linkedin'de nasıl reklam verilir? Reklam kuralları nelerdir? cevaplar bu yazımızda...

ADWORDS HESAP YÖNETİMİ İÇİN BİR AJANSLA ÇALIŞMAK

Ekim 27 2015
Adwords ajansı ne yapar? Adwords yönetiminde neden bir ajans tercih edilmeli? Bir adwords ajansı seçerken nelere dikkat edilmeli? Tüm bu soruların cevabı bu yazımızda.

Facebook/Instagram Reklam Kuralları ve Reklam Ölçüleri

Ekim 05 2015
Facebook birçok reklam modeli ile karşımıza çıkıyor. Bunların yanına son günlerde ınstagram reklamları da seçeneklere eklendi. Reklamveren olarak hangi reklam modelini kullanacağımızı seçtik. Peki reklamı oluştururken nelere dikkat edeceğiz? Facebook/Instagram reklam kuralları ve Facebook/Instagram reklam ölçüleri nelerdir? Bu yazımızda bulabilirsiniz.

Instagram Reklamları Oluşturma

Ekim 01 2015
Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülke Instagram reklamlarını kullanmaya başladı. Birçok reklamveren içinse Instagram reklamları ile ilgili soru işaretleri devam ediyor. Instagram reklamlarını nasıl oluşturacağız? Instagram reklam kuralları nelerdir? Performanslarını nasıl izleyeceğiz? Cornea olarak kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak için bu yazımızda ınstagram reklamlarını anlatacağız.

Facebook Advertising Week'te 4 Yeni Özellik Duyurdu

Eylül 29 2015
Facebook Advertising Week kapsamında reklamverenlerin işini kolaylaştıracak 4 yeni özelliğini duyurdu.

Google Adwords mü? Facebook reklamları mı?

Eylül 22 2015
Google ve Facebook'un reklam pastasında büyük bir rekabet içerisinde olduğunu biliyoruz. Peki reklamverenler Google adwords mü tercih etmeli yoksa facebook reklamlarını mı tercih etmeli? Her iki reklam kanalın artı ve eksileri neler? sorularını bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

Google Reklam Modelleri Nelerdir?

Eylül 17 2015
Google reklam modelleri nelerdir? Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, youtube reklamları, admob ve gmail reklamları nedir? cevapları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Instagram Reklamları 30 Eylül'de Türkiye'de

Eylül 09 2015
Merakla beklediğimiz instagram reklamları 30 Eylül'den itibaren Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 30 ülke de kullanılmaya başlanacak.

Twitter Reklam Modelleri Nelerdir?

Eylül 08 2015
Twitter reklam modelleri neler? Reklamverenler hedeflerine göre hangi reklam modelini seçmeli?

Reklam verme amacına göre facebook reklam modelleri

Ağustos 14 2015
Her geçen gün facebook kullanımı, bununla paralel facebook reklam kullanımı artış göstermektedir. Peki facebook'ta hangi reklam modellerini kullanabiliriz. Hep birlikte bir göz atalım.

Facebook'ta Arama Reklamları Başlıyor

Ağustos 06 2015
Facebook reklam türlerine arama reklamlarını ekledi. Arama reklamlarıyla artık yerel işletmeler ülke içinde istedikleri il ve bölgeden facebook'a reklam verebilecekler.

MARKALAR BRAND KEYWORD’LERE REKLAM VERMELİ Mİ?

Temmuz 23 2015
Google adwords reklamlarında sıkça tartışılan konuların başında brand keyword’lere reklam verilip verilmemesi geliyor. Bu yazımızda brand keyword’lere reklam vermenin ne gibi avantajları var bunlara yer vereceğiz.

İşte en fazla reklam harcaması yapan 10 marka

Temmuz 20 2015
Ad Age’in yıllık “Önde gelen 200 ulusal reklamveren” raporuna göre, ABD’de zirvedeki 200 reklamvereninin 2014’teki reklam harcamaları yıllık %2’lik artışla 137 milyar dolar’a ulaştı.

Facebook Video Reklamlarında ilk 10 Saniye için Ücret Almayacak

Temmuz 16 2015
Facebook reklamverenler için video reklamlarının 10 saniyeden fazla izlenmesi halinde ücretlendirilecekleri yeni bir özellik getiriyor.