ANASAYFA HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? HİZMETLER SERTİFİKALAR REFERANSLAR BAŞARI HİKAYELERİ BLOG İLETİŞİM

Ücretsiz Analiz İste

Cornea
HİZMETLER

GOOGLE ADWORDS

 

 

 

Hedef kitleniz google arama ekranında ürün ve hizmetlerle ilgili anahtar kelimeler kullanılarak arama yaptığında sizin reklamlarınız sayfanın üst ve sağ taraflarında gösterilir. Reklamların ilk sayfanın üst sıralarında yer almasını sağlamak reklamverenler için büyük önem kazanmaktadır.

 

Google Adwords ile web sitenize yeni ziyaretçi çekebilir, internet satışlarını artırabilir veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltebilirsiniz. En büyük artılarından biri ise hedef kitlenize en ihtiyaç duydukları anda ulaşıyor olmanız. Bir diğer avantajı ise Türkiye dışındaki ülkelerde de müşterilerine ulaşmanızı sağlaması. Adwords'te maliyeti de kontrol altına alabilirsiniz, bu nasıl oluyor? Sizin belirlediğiniz tıklama başı maliyet (tbm) ile kişiler reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

 

Cornea'da Google Adwords Hizmeti

 

Cornea olarak Adwords sertifikalı çalışanlarımızla reklamlarınızı en optimize şekilde yöneterek en az parayla en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz.  Kampanya performanslarını (maliyet, kullanıcı davranışları, dönüşüm verileri vs) analiz ediyor ve raporları sizinle düzenli olarak paylaşıyoruz.

 

İnternet siteniz için ücretsiz analiz yapmamızı isterseniz ''Ücretsiz Analiz İste'' formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.