ANASAYFA HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? HİZMETLER SERTİFİKALAR REFERANSLAR BAŞARI HİKAYELERİ BLOG İLETİŞİM

Ücretsiz Analiz İste

Cornea
HİZMETLER

SOSYAL MEDYA

 

 

Sosyal medya hiç kuşkuşuz günümüzün en önemli pazarlama kaynaklarından. Geleneksel medyada reklamınızı sizinle ilgilenen ilgilenmeyen herkese gösterirken sosyal medya ile ürünlerinizi sizinle ilgilenen potansiyel müşterilerinize göstermiş oluyorsunuz.

 

Bugün tüketiciler sosyal medya ile hiç olmadıkları kadar aktifler. Ürünlerle, marka ile ilgili yorumlarını, şikayet ve önerilerini sosyal medya aracılığıyla marka ve diğer tüketicilerle paylaşmaktalar. Markanızın sosyal medyada yer almayışı sizi bundan mahrum edecek hakkınızda konuşulanları kaçıracak ve rakiplerinizin önünüze geçmesine neden olacaksınız.

 

Sosyal medyanın marka için diğer avantajlarından bahsedecek olursak. Müşterilerinizle sizin aranızdaki ilişkileri geliştirdiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda marka bilinirliliği yaratmak ve sürdürmek, marka sadakati yaratmak sosyal medya ile mümkün olabilir. İndirim ve kampanyalarınızı sosyal medya aracılığı ile duyurabilir, sizi tanımayan kişilere de ulaşıp satışlarınızı artırabilirsiniz. Sosyal medyayı hedef kitlenizle ilgili araştırma yapmak için kullanabilir, müşterilerinizi yakından tanıyabilirsiniz.

 

Cornea'da Sosyal Medya Hizmeti

 

Cornea sizin için en doğru sosyal medya kanallarını tespit ederek marka konumlandırmanızı yapar ve facebook, twitter, instagram, youtube başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızı markaya ve hedef kitleye uygun şekilde yönetir. Hedef kitlenize yönelik en uygun hesap yönetimi sağlar. Sosyal medya aracılığı ile en doğru iletişim ve pazarlama çalışmaları yaparak takipçilerinizi müşteriye dönüştürür ve satışlarınızı artırır.

 

İnternet siteniz için ücretsiz analiz yapmamızı isterseniz ''Ücretsiz Analiz İste'' formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.